Апостольство молитви

НАМІРИ ДЛЯ «АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ» НА 2024 РІК


НА СІЧЕНЬ. За те, щоб Святий Дух допоміг визнавати дар різних харизм усередині християнських спільнот та відкривати багатство обрядових традицій у лоні католицької церкви. Покровитель: Мученик Полієвкт.   НА ЛЮТИЙ. За хворих у термінальному стані та за їхні родини.

Пресвяте Серце Ісуса – брама до Царства Небесного


     Ушанування Серця Ісуса виводиться з ушанування святої Рани в Його боці. З плином часу побожність до П’яти Святих Ран розвинулася окремо, а культ Пресвятого Серця став розростатися завдяки його містичному пізнанню.

НАМІРИ ДЛЯ «АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ»


ЧЕРВЕНЬ За припинення тортур над людьми. Молімося, щоб міжнародна спільнота взяла на себе конкретні зобов’язання щодо скасування тортур і гарантувала підтримку жертвам та їхнім сім’ям. Покровитель: мучениця Теодозія ЛИПЕНЬ За євхаристійне життя.

НАМІРИ ДЛЯ «АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ» НА:


БЕРЕЗЕНЬ За жертв насилля. Молімося за тих, хто терпить зло, спричинене членами церковних спільнот, щоб у тій самій Церкві вони знайшли конкретну відповідь на свій біль і страждання. Покровителька: мучениця Євдокія КВІТЕНЬ За культуру ненасилля.

НАМІРИ ПАПСЬКОЇ СВІТОВОЇ МОЛИТОВНОЇ МЕРЕЖІ


НА ЛИСТОПАД ЗАГАЛЬНИЙ НАМІР: допомога особам, які страждають на депресію. Молімося, щоб люди, які страждають на депресію чи емоційне вигорання, знайшли світло, підтримку в праці й відкрилися життю. ПОКРОВИТЕЛЬ – апостол Филип. НА ГРУДЕНЬ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНИЙ НАМІР: катехити.

Вічність, до якої прагнемо


     У глибині свого серця людина мріє про Рай. Нецікаво проживати вічно на цій землі, як би це захоплююче не звучало. Бо те саме безконечне земне повторення у різних проявах, в кінцевому результаті, принесе нудьгу.

ПЛИТКЕ РЕЛІГІЙНЕ ЯВИЩЕ В ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАРОДУ


     У моменти духовної кризи людина особливо настійливо шукає присутності Бога, Який утамовує спрагу душі та наповнює її благодаттю рухатися вперед. І дуже добре, якщо трапиться хтось готовий безкорисливо підтримати, розрадити та й просто бути поряд.

НАМІРИ ПАПСЬКОЇ СВІТОВОЇ МОЛИТОВНОЇ МЕРЕЖІ


НАМІРИ ПАПСЬКОЇ СВІТОВОЇ МОЛИТОВНОЇ МЕРЕЖІ   На вересень Загальний намір – екологічно корисний спосіб життя. Молімось, щоб ми всі робили мужній вибір способу життя – стриманого та екологічно корисного і щоб заохочували до цього молодь.

РІК СВЯТОГО ЙОСИФА. Батько, який навчає цінності, гідності та радості від праці


     Йосиф, чесний тесля, який працював «для того, аби забезпечити для сім'ї прожиток», вчить нас «цінності, гідності та радості», що випливає з можливості «їсти хліб, який є плодом власної праці».

«Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому» (1 Ів. 4:16)


«Бог є любов» – це найсвітліше пояснення Божої сутності в Писанні. Трапляється воно лише двічі, саме в цьому тексті, посланні чи, можливо, повчанні, що перегукується з четвертим Євангелієм. По суті, автор є учнем, який засвідчує духовну традицію апостола Івана.

Ніжний батько


     У своєму листі «Patris corde» Папа Франциск акцентує увагу насамперед на батьківських якостях Йосипа Обручника, говорить про нього як про мужнього, але водночас лагідного, здатного на безмежну любов чоловіка.

МОЛИТИСЯ – ЦЕ БОРОТИСЯ ЗА ЄДНІСТЬ


     Ця катехиза Святійшого отця присвячена молитві за єдність – своєрідному духовному заповітові Господа Ісуса Христа. Ворог людства, диявол, сіє розбрат, розділяє, тоді як молитва – дієвий засіб у боротьбі за єдність.

СЛОВО ЖИТТЯ


«Перебувайте в Моїй любові – і принесете щедрі плоди» (пор. Ів. 15:5–9).      Щороку християни, приналежні до різних церков, присвячують час[1] спільній молитві, щоб разом просити в Отця дару єдності, як того бажав Ісус.

НАМІРИ ПАПСЬКОЇ СВІТОВОЇ МОЛИТОВНОЇ МЕРЕЖІ


     СІЧЕНЬ Євангелізаційний намір – людське братерство. Помолімось, щоб Господь дав нам благодать жити в братерстві з людьми, які сповідують інші релігії, щоб ми були відкритими для всіх. Покровитель – мученик Боніфатій.



Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви