Апостольство молитви

Покровительки: мучениці Минодора, Митродора й Німфодора


Святі дівиці Минодора, Митродора і Німфодора (305 - 311), рідні сестри-християнки з Віфінії (Мала Азія), які вирішили зберігати дівиче життя і не стикатися зі світом. Вони обрали собі відокремлене місце в пустелі і проводили своє життя в пості і молитві. Слава про святе життя дівиць скоро поширилася. За їх молитвам зцілювалися хворі.

МОЛИТОВНИЙ НАМІР ДЛЯ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ НА ВЕРЕСЕНЬ


Молитовний намір для Апостольства молитви на липень Євангелізаційний: Щоб самотні священики, які живуть душпа-стирською працею, скріплені дружбою з Господом і братами, відчували підтримку та заохочення Молитовний намір для Апостольства молитви на серпень Загальний: Щоб великі економічні та політичні вибори захищали сім’ю як скарб людства Молитовний намір для Апостольства молитви на вересень Загальний: Щоб молоді люди на африканському континенті мали доступ до освіти та роботи на своїй батьківщині.

Актуальність культу Серця Христового в сучасному світі


Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати Вас з великим святом Божої Любові до нас, людей, – празником Серця Христового. З цієї нагоди хочу поділитися з вами деякими думками про культ Серця Христового.

МОЛИТОВНИЙ НАМIР ДЛЯ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ НА ТРАВЕНЬ ТА ЧЕРВЕНЬ


Минулого року Глава Католицької Церкви мав зустріч із співзасновником Instagram Кевіном Систромом, який прибув до Ватикану, щоб представити Святішому Отцеві ідею, головним завданням якої є можливість комунікації за допомогою зображень.

Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень та травень


Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень Загальний: Щоб відповідальні за ідеї та управління в економіці мали мужність відмовитися від економіки відчуження, шукали способи відкривати нові шляхи. Молитовний намір для Апостольства молитви на травень Євангелізаційний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували власну конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.

Послання Папи Франциска на Великий піст 2018 року. Тема послання: «Боже Слово – це дар. Інша особа – це дар»


Роздуми Святішого Отця зосереджені на євангельській притчі про багача і Лазаря. Дорогі брати й сестри, Великий піст – це новий початок, дорога, що веде до надійної мети: до Пасхи Воскресіння, до перемоги Христа над смертю.

Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий та квітень


Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий Євангелізаційний: Щоб Церква визнавала нагальну потребу формації розпізнавання духовного в особистісному та громадському аспектах. Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень Загальний: Щоб відповідальні за ідеї та управління в економіці мали мужність відмовитися від економіки відчуження, шукали способи відкривати нові шляхи.

Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий та березень


Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий Загальний: Щоб не піддавалися корупції ті, хто перебуває при фізичній, політичній або духовній владі. Молитовний намір для Апостольства молитви на березень Євангелізаційний: Щоб Церква визнавала нагальну потребу формації розпізнавання духовного в особистісному та громадському аспектах.

“Нова радість стала, над вертепом звізда світу ясно засіяла”


Вефлиємська зоря знову своїм незгасним світлом торкається наших людських сердець, наповнює їх невимовною радістю, звіщаючи про народження Божого Дитяти. Народження на землі Христа, Сина Божого, – це великий день для всього світу, це нова віха в його бутті, з якого почалося нове життя, з новою силою і можливостями для безмежного розвитку і довершеності.

Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень та січень


Загальний: За літніх людей, щоб вони за підтримки сім'ї та християнської громади, використовуючи мудрість і досвід у переданні віри, працювали над вихованням нових поколінь.

Покровитель на грудень мученик Севастіян


Святий Севастіян був родом зі Нарбони. Виховувався і навчався у Мілані. Його любов до Христа Спасителя, за словами святого Амвросія, була така велика, що він покинув Мілан, де християни жили тоді в мирі, і пішов до Рима, бо там легше було осягнути мученицький вінець. Був він воїном, і то одним з визначних старшин. Та при цьому прислуговував ув’язненим християнам й скріпляв їх у Христовій вірі.

ПОСЛАННЯ ВЛАДИКИ ІРИНЕЯ БІЛИКА ДО АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ


З Апостольської Столиці, з Вічного Міста Риму, в цей Ювілейний рік 400-ліття відновлення Василіянського Чину, який був і є Вашим духовним провідником, з приємністю засилаю вам мої щиросердечні вітання, благаючи в Господа Бога через заступництво Пресвятої Діви Марії щедрої Божої благодаті та небесних ласк, щоб спільна молитва єднала всіх вас в Божій любові та в плеканні культу Пресвятого Серця Христового та стала джерелом сили й натхнення у вашому подальшому щоденному християнському житті для виховання нашої молоді й дітей в католицькому та національному дусі, щоб принесла мир в Україні через Боже Милосердя.

Молитовний намір для Апостольства молитви на листопад та грудень


Євангелізаційний: Щоб християни в Азії, даючи свідчення Євангелія своїми словами і вчинками, сприяли діалогу, миру й взаєморозумінню, особливо з послідовниками інших релігій. Загальний: За літніх людей, щоб маючи підтримку сім'ї та християнської громади, передавали віру й виховували нові покоління, використовуючи свою мудрість і досвід.

ПОКРОВИТЕЛЬКА НА ЛИСТОПАД БЛАЖЕННА ЙОСАФАТА


Блаженна Йосафата народилася 20 вересня 1869 року в міщанській родині Якова Пукаса і Ксенії Гордашевської у Львові. Змалку це була незвичайна дитина — дівчинка відзначалася гострим розумом, людяністю і глибокою релігійністю.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви