Молитовний намір для Апостольства молитви на січень

Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.

Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий

Загальний: за великодушне прийняття осіб, які стали жертвами торгівлі людьми, примусової проституції та всякого іншого насильства.


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

ЧАЙНВОРД «ЧУДЕСНА ЗІРКА»

У вільну хвилину
Підготувала Леся ШТИКАЛО   1. З Твоїм великим Рождеством, Христе, сповнилось наше бажання чисте: за кров і труди ми вільні люди, Вільна … дорога. 2. … пастирям мовив: Христос ся нам народив. 3.

СВЯТ-ВЕЧІР

Подяка лине до небес
Мороз малює у віконці. Узваром дихає кутя. І Мати Божа на іконці у хустку кутає дитя. Побудь дитиною, синочку. Твоє дитинство золоте. Ще вітер віє у терночку і дерево на хрест росте. Ще час не сплинув за водою. Ще Юда спить у сповитку. Он гурт з різдвяною звіздою уже на ближньому кутку.

ЗА ВСЕ ТОБІ Я ДЯКУЮ!

Подяка лине до небес
Слава Ісусу Христу!      Дорога редакціє журналу «Місіонар». Я пообіцяла святому Партенію подякувати через Ваш журнал за отримані ласки, адже по закінченню дев’ятниці до цього чудотворця я отримала те, що просила.
     Бабуся – це така жінка, у якої немає своїх дітей. Вона любить маленьких дівчаток і хлопчиків, які є дітьми інших людей. Дідусь – це теж бабуся, тільки чоловік. Він ходить гуляти з хлопчиками, і вони розмовляють про риболовлю та інші речі.

Уклін тобі, рідна матусю!

Вчимося з життя
     Особливою любов’ю хочу огорнути нині свою маму, яка чуває над моїм життям від самого його початку й дотепер, серцем відчуває всі мої радості й смутки, жертвує за мене і своє здоров’я, і свої молитви, супроводжує мене на шляху священицького та чернечого служіння, на

Марія

Вчимося з життя
     Сиджу в хатині, яка була домашньою церквою в часи підпілля УГКЦ. Тут священики й владики підпільної церкви відправляли служби Божі й уділяли Святі Тайни. Та я хочу розказати вам про звичайну сільську жінку на ім’я Марія.
(На мотив німецької колядки «O TANNENBAUM»)   У Вифлеємі в ніч якраз Яскрить Зоря чудесна. То Сам Господь зійшов до нас, Щоб кожен грішну душу спас. Уклін Тобі в Різдвяний час, Дитинонько небесна!   Уклін Тобі!

Цілодобова молитва

Дослідження й повчання
     Добігає кінця час моєї ранкової молитви. Я відкладаю молитовника. І все? Щойно я був з Богом, а повернувшись до свого буденного життя, уже перестав із Ним бути? Абсурд і велика духовна загроза.
     Через стрімкий розвиток сучасних медіа і їхній колосальний вплив на формування світогляду особистості виникла потреба у фахівцях, що можуть пояснити, як із величезного потоку інформації взяти для себе потрібне, поживне для душі й розуму та відкинути всілякий шлак.
     Любов, яка домінує в житті закоханих людей, зазвичай увінчується укладенням міцного союзу. Саме стосовно цього моменту часто виникають різні суперечності або нерозуміння.      Як укласти добрий шлюб згідно зі своєю вірою та засадами християнського життя?
     2 грудня 2018 р. відбулося освячення семінарійного храму собору Пресвятої Богородиці при монастирі отців василіян у Брюховичах, що неподалік від Львова. Архієрейську Божественну літургію очолив отець і глава УГКЦ Блаженнійший Святослав Шевчук.
     У неділю, 25 листопада, сестри Згромадження Святого священномученика Йосафата відзначали празник свого небесного покровителя.
     З Божим благословенням, молитвою та різдвяною радістю о. Терентій Довганюк (ЧСВВ), координатор «Апостольства молитви», Жовква, 2019 р. Б.
     Є в християнській історії особливі віхи, дати, знати й пам’ятати які повинен кожен вірянин. Їхня значущість для церкви і Божого люду не зменшується з плином часу.

Вістка з Коломиї

Апостольство молитви
      У Коломиї потрійне свято: неділя, храмовий празник у церкві Святого Йосафата і з’їзд молитовних спільнот «АМ».
Для вірян церкви Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна (парох – декан Ходорівський о. Мар’ян Черепанич, співробітник парафії Безсрібників Косми і Дам’яна – о. Микола Прунак) 2018 рік був багатий на значущі події.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Апостольство молитви
Дорогі читачі журналу «Місіонар», щиро вітаю вас із Різдвом Господа нашого Ісуса Христа! Любі члени «Апостольства молитви» та шанувальники Пресвятого Серця Христового! Вітаю вас святковим привітом: «Христос народився! Славімо Його!».
   Молитовний намір для Апостольства молитви на січень Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.
     Дорогі читачі! Новий 2019 рік почав свою ходу світом, і на нас чекає шерег свят, які заведено зустрічати в родинному колі. Найбільше з них – Різдво, дух якого вже витає повсюди, сповнює нас очікуванням дива.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису