Молитовний намір для Апостольства молитви на листопад

Загальний: щоб мова серця та діалогу завжди переважала мову зброї.

Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень

Євангелізаційний: щоб особи, які беруть участь у служінні віри, знаходили спільну мову в спілкуванні із сучасними культурами.

Покровитель: пророк Авакум


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

1. З незабутнім єпископом, світлої пам’яті владикою Софроном Дмитерком (ЧСВВ), звела мене доля ще в часи глибокого підпілля, у 1968 році.
     13 жовтня в Харківському екзархаті відбулася 3-тя піша проща з м. Харкова до василіянського монастиря Покрови Пресвятої Богородиці у смт Покотилівці.
     За сприяння Центру академічного душпастирства при Патріаршій комісії УГКЦ у справах молоді 13 жовтня на Ясній Горі відбулася ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді.
     4 жовтня в лекторії Українського католицького університету було презентовано колективну монографію литовською та українською мовами «На перехресті культур: монастир і храм Пресвятої Трійці у Вільнюсі» («Kultūrų kryžkelė: Vilniaus Švč.
Молитовний намір для Апостольства молитви на листопад Загальний: щоб мова серця та діалогу завжди переважала мову зброї.
     Слава Ісусу Христу! Дорогі брати й сестри, у черговому номері нашого журналу ми продовжуємо знайомити вас із місіонерами-василіянами.
Архієрейська Божественна літургія стала завершальною частиною XXІІІ Міжнародної прощі вервиці, яка зібрала духівництво і вірних у монастирі отців василіян, що в Погоні.
Майже всі василіянські святині більшою чи меншою мірою постраждали в радянський період, але цілком зруйнованою була лише церква Успіння Пресвятої Богородиці в Погоні. Це сталося 1958 року. Окупаційна влада не лише пограбувала, а й по-варварськи знищила її. Того травневого дня люди відправляли в храмі молебень до Матері Божої – уже без священика. Тих вірян-відчайдухів насильно виштовхали надвір. Було там і чимало дітей, у пам’яті яких назавжди закарбувалися дикунство й наруга над ними та їхньою святинею.
Ушанування пам’яті мученика Партенія розпочалось ще 21 вересня. Цього дня відбулися моління до святого, зокрема дев’ятниця, соборування, реколекції. Головні святкування почались 29 вересня вечірнею з літією, яку очолив о. Йоан Школик (ЧСВВ), протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Співпровадили брати-студенти ВІФБС.
На храмове свято – Воздвиження Чесного Хреста Господнього – троє ченців-василіян отримали дияконські свячення з рук преосвященнійшого владики Димитрія Григорака, єпископа Бучацького.
9 вересня 2018 року в місті Тисмениці Івано-Франківської області, у церкві Святого Миколая відбувся щорічний РЕГІОНАЛЬНИЙ З’ЇЗД МОЛИТОВНИХ СПІЛЬНОТ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ.
Отець Іван запам’ятався мені усміхненим і повним життєрадісної енергії. Якщо щось єднає людські життя, то це – усмішка. Чи чернець ти, а чи мирянин, чи акафіст читаєш, а чи переглядаєш стрічку новин, коли в тобі усміхається Бог, ця усмішка сяє на твоїх вустах для служіння іншим.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису