Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень

Євангелізаційний: щоб особи, які беруть участь у служінні віри, знаходили спільну мову в спілкуванні із сучасними культурами.

Молитовний намір для Апостольства молитви на січень 2019

Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

ЗАГАДКА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»

У вільну хвилину
Підготувала Леся ШТИКАЛО Горизонтально та вертикально записано по вісім слів. Виберіть одне з них та дайте відповідь на наступні запитання: 1. Дзвіночків чути срібний … і добра вість летить з усіх сторін, що з неба Миколай до нас спішить, бо хоче на землі добро вершить. 2.

І СЛОВО ЛІКУЄ!..

Вчимося з життя
(Картинки з життя)   Недільного ранку в храмі вже закінчувалася відправа служби Божої, як на церковне подвір’я вивели попідруки стареньку бабусю, посадили на лавку, відразу принесли горнятко води. Погано їй стало. Підскочив тиск, аж зашкалює.
     Цю історію розповів мені письменник, громадський діяч, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського сільськогосподарського університету Василь Білоус. Усе своє життя він присвятив вивченню дубових лісів в Україні.

НЕВІДОМИЙ ПОРТРЕТ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

Дослідження й повчання
     Кожний викладач має свою спеціалізацію. Була вона і в Юрія Сидоряка з Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського (нині коледж). Уродженець м.
1 Село Тур’є на бойківській Старосамбірщині розкинулося в мальовничому передгір’ї Карпат.
     Ваше Преосвященство, високопреподобні і всечесні отці, преподобні сестри, вельмишановний голово Львівського відділення Національної спілки письменників України, шановні пані та панове.
     9–11 листопада тривала Міжнародна наукова конференція «У невтомних пошуках правди…», присвячена 100-літтю від дня народження о. д-ра Атанасія Великого, ЧСВВ (1918–1982 рр.).
     Урочисту архієрейську літургію цього світлого дня очолив чинний архієрей Бучацької єпархії владика Димитрій Григорак, із ним співслужили: генеральний радник і секретар Василіянського чину о. Діонісій Заведюк (ЧСВВ), протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о.
  Відкриті очі всюди побачать добру нагоду чинити добро; відкриті вуха почують про тих, кому потрібно допомогти, відкриті серця зустрінуть тих, хто потребує ласки; готові руки завжди знайдуть шляхетне діло.
     Цьогоріч середина жовтня була справжньою золотою казкою. Не начудуєшся дивом, коли листочки, осяяні сонячним промінням, зриваються з гілок і, кружляючи в танку, плавно опускаються додолу, устеляють дорогу, так що вона скидається на святковий хідник.
     Нещодавно у видавництві «Місіонер» (Львів – Жовква) з’явилася друком книжка «Історичний нарис законодавства Василіянського Чину Святого Йосафата (1617–2018)» отця Порфирія Василя Підручного (ЧСВВ).
     Із 1 жовтня 2018 року набув сили новий статут Василіянського чину Святого Йосафата. Документ стає зобов’язальним для всіх ченців чину.
     Для нас, прочан із Гуцульщини, 13 і 14 жовтня 2018 року Божого були особливими, благодатними: ми відвідали Крехівський і Жовківський василіянські монастирі.
Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень Євангелізаційний: щоб особи, які беруть участь у служінні віри, знаходили спільну мову в спілкуванні із сучасними культурами.

ЛЮБИТИ ЯК ДИХАТИ

Слово редактора
ЖИТТЯ – ЦЕ ЧАС, ЩОБИ ЛЮБИТИ, А НЕ ВОЛОДІТИ! Папа Франциск      Слава Ісусу Христу! Дорогі читачі! Останній цьогорічний номер присвячуємо вічній темі любові до ближнього. Мир в усьому світі – чи здійсненна ця місія? Чи взагалі є якісь досягнення в її реалізації?..
Січень Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису