Наміри Апостольства молитви на січень


Євангелізаційний: Щоб всі християни, вірні вченню Господа, через молитву й братолюбство, змагали до відновлення повного євхаристійного спілкування й співпрацювали у напрямі важливих поточних завдань, що стоять перед людством.

Покровитель: св. Василій Великий


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

Пам’ятаймо про вдів і сиріт війни! Нехай вже постріли заснуть, і стане тиша над полями, Бо чорні квіти там цвітуть, де поливаються сльозами. Щоб наречені юних літ всміхались створені любити. Хай на колінах білий світ прощення молить в чорних квітів.

КРОСВОРД «РІЗДВЯНИЙ»

У вільну хвилину
Підготувала Леся ШТИКАЛО ГОРИЗОНТАЛЬНО: 5. А віл стоїть, трясеться, … смутно пасеться. 6. Різдвяна ніч, тиха ніч, вкраїнська …, тепла піч (Марта Лозинська). 9. … хмари розпорошив, зорі зблисли над селом. Пастушки і міхоноша колядують під вікном (Марта Лозинська). 10.

ЗА ВСЕ ТОБІ Я ДЯКУЮ

Подяка лине до небес
 Слава Ісусу Христу! Найщирішу подяку складаю всемилостивому Богу через заступництво Пресвятої Діви Марії і святого Юди-Тадея. Довго чекала того щасливого дня і щиро молилася до наших спасителів і заступників. Молюся дев’ятниці до Божого Милосердя, до св.
Боже, Ти – Любов, навчи з Тобою жити, Боже, Ти – Любов, навчи Тобі годити. Боже, Ти – Любов, навчи про ближніх дбати. Боже, Ти – Любов, навчи добро плекати. Боже, Ти – Любов, навчи мене терпіти, Боже, Ти – Любов, навчи, як ближніх гріти.

Люд покликаний до доброти!

Дослідження й повчання
о. Миколай Микосовський, ЧСВВ  Доброта − це нев’януча краса людської душі, що прикрашає земний світ. Це також співчуття, щирість, невичерпна щедрість нашого серця і велика любов. Добра людина вміє допомагати ближньому, по-дружньому ставитися до товаришів і взагалі до всіх людей.

Мати і син

Вчимося з життя
Після трьохрічної служби у війську Роман повернувся до свого рідного Поділля, у село, де жила його мама.
Продовження статті, поч. у №12 4. Ліквідація монастирів і опір режимові Одразу після ліквідації майно Боронявського монастиря передали колгоспу ім. Большевика, а церква й дзвіниця залишилися у колгоспному дворі. Колгоспними стали, як подає І. Клованич, і 9 корів, 12 свиней, бджоли, кури.
 Ніколас Вуйчич народився 4 грудня 1982 року в австралійському м. Мельбурн в сім’ї сербських емігрантів. Мати – медсестра, батько – пастор. Це був їхній довгоочікуваний первісток. Батько був присутній при пологах. Він побачив плече немовляти – що таке?
Виклики сьогодення роблять актуальними думки провідників нації, будителів духу, світочів національно-культурного відродження. Такою знаковою постаттю для українства був і залишається Митрополит Української Греко-Католицької Церкви Андрей Шептицький.
Петро ШКРАБ’ЮК, письменник, доктор історичних наук. Інститут українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України      Про Званівку я чув давно.
Людина світу, великий старець, заслужений священик та монах, патріот України і свого Чину – світлої пам’яті отець Доротей Шимчій, ЧСВВ, упокоївся в Господі 3 грудня 2016 року у м. Бучач, на 102-му році життя.
У неділю, 4 грудня 2016 р., у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, у Лаврівській Святоонуфріївській обителі Отців Василіян відбулася знаменна подія – ієрейські свячення о. Йосафата Вінтоняка, ЧСВВ.
Вітаю Вас з Різдвом Христовим, Новим Роком та Богоявленням Господнім! В ці святкові, радісні та благословенні дні, складаю разом з Вами, дорога спільното, Богові і Божій Матері подяку за всі ласки від Всевишнього.
Голос Народженого – голос сумління! Високопреподобні отці, преподобні браття, дорогі в Христі, брати і сестри! Щороку переживаючи різдвяну радість, вітаючи одне одного Доброю Новиною, чуємо, як наше серце б’ється частіше, а голос сумління стає виразним.
Число День покровитель дня намірення на день 1 Пн Преп. Макарія Єгипетського за біженців із зони АТО 2 Вт † Преп. Євтимія Великого за дітей сиріт 3 Ср Іспов. Максима; муч. Неофіта за заробітчан 4 Чт Ап. Тимотея; препмуч. Анастасія Перс.
Загальний: Щоб люди, які терплять випробування, особливо бідні верстви населення, біженці й ті, що опинилися на узбіччі життя, зустріли визнання й підтримку в громадах. Ми живемо в час, коли поруч із нами є чимало тих, хто багато терпить, страждає фізично і морально, потребуючи розуміння та підтримки. Усе те, що ми чинимо для таких людей, ми чинимо самому Христові, який перебуває в них і сьогодні, страждає разом з ними.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису