Загальний: Щоб люди, які терплять випробування, особливо бідні верстви населення, біженці й ті, що опинилися на узбіччі життя, зустріли визнання й підтримку в громадах.

Покровитель: преподобний Мартиніян


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

ЧАЙНВОРД «ТРИ СВЯТИТЕЛІ»

У вільну хвилину
Підготувала Леся ШТИКАЛО 1. Якщо ти позбавиш себе молитви ─ то зробиш те саме, наче б ти витягнув рибу з води. Бо як для неї вода є життям, так для тебе ─ … (святий Іван Золотоустий). 2. Ти мов … в людськім тілі свято пережив і великим святителем зватись заслужив (з пісні о.

Шановна редакціє!

Подяка лине до небес
 На сторінках вашого журналу хочу висловити подяку за вислухані молитви. Як мій онук пішов служити в АТО, я пообіцяла Господу Богу, Ісусу Христу і Матінці Божій і всім святим молитися, щоб він щасливо повернувся додому. Хочу подякувати Господу Богу, Матінці Божій, св. Юді-Тадею, св.

Вітаємо з ювілеєм!

Подяка лине до небес
1 березня 2017 року виповнюється 70 років Лебедевич Надії Василівні. З нагоди цього свята, ювілярку щиро вітають: настоятель храму о. Михайло Яремчук, Апостольство молитви та братство Матері Божої Неустанної Помочі.
Я була пiдлiтком, коли в нашiй сiм’ї почалася чорна смуга – батьки майже водночас втратили роботу. Вiдкладенi грошi дуже швидко закiнчилися, а пошуки нового заробiтку не давали результату.

Історія одного покликання

Вчимося з життя
Одна притча нам говорить про таке: Один багатий чоловік мав трьох друзів. Першого він дуже любив, часто гостював і бенкетував з ним, розмовляв про своє щасливе майбуття і дуже дорожив своїм приятелем.
Підзаголовок цього поетичного Вінка не випадковий. Бо це справді історична хроніка славного монастиря. Але відтворена у вишуканій, строго дисциплінованій і водночас – документальній формі.

Cатаніст, що став святим

Дослідження й повчання
 Розповіді про блаженного Бартоло Лонґо, заліченого до лику блаженних 1980 р. св. Йоаном Павлом II, справді вражають. Святий Франциск Ассизький часто повторював братам, що якщо Бог зміг діяти через нього, Він міг би діяти через будь-кого іншого.
Різдво Христове – одне з головних християнських свят, яке греко-католики й православні християни відзначають 7 січня. Раніше ПІК уже повідомляв про те як в Херсоні відзначають Різдво в своїх храмах католики, а сьогодні ми хочемо показати як це прийнято у греко-католиків.
Про Званівку я чув давно. Навіть – коротко – писав про неї (у монографії “Монаший Чин Отців Василіян у національному житті України”).

Місія УГКЦ в Люрді

З життя ЧСВВ
 Українська греко-католицька церква в Люрді належить до Єпархії Святого Володимира Великого у Франції. Дану святиню щороку відвідують тисячі паломників з різних країн, де їх радо приймають та духовно супроводжують священик і сестри- монахині.  До 1982 р.
 У суботу 14 січня 2017 року, в день вшанування святого Василія Великого, вчителя Церкви, зачинальника й законодавця спільного монашого життя, своє храмове свято відзначили монаша й парафіяльна спільноти  василіянських монастирів святого Василія Великого в Києві та в Луцьку.
У неділю Праотців, (25 грудня) у Золочівському монастирі Вознесіння ГНІХ відбулися дияконські свячення чотирьох братів-студентів Василіянського інституту. Новими дияконами стали брати: Андріан Савчин, Павло Долішній, Марко Федак, Емілян Ничак і Франциск Гурняк.
У день літургійного вшанування Собору Пресвятої Богородиці й пам’яті святого Йосифа Обручника у монастирі Святого Йосифа відбулись святкування з нагоди храмового празника й 400-ття Василіянського Чину святого Йосафата.
 22 грудня 2016 року в храмі та монастирі св. Юрія м. Червонограда (Кристинополя) урочисто відсвяткували ювілей 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата. Божественну Літургію очолив єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун.
Євангелізаційний: Щоб переслідувані християни зазнали підтримку всієї Церкви, в молитві й у вигляді матеріальної допомоги. Підготував о.
Дорогі в Христі брати і сестри! Сьогодні, ми можемо спостерігати, як нас оточує, щоразу менше радісних облич. А Христос каже: “Вас пізнають, що ви мої учні, як будете мати любов між собою” (Ів. 13, 25). І ніби додає: “якщо будете радісні”, адже любити – це радіти.
Коли ми дивимось на зоряне небо або на візерунки гілок, вкритих пухнастим інеєм, слухаємо дитячий сміх або занурюємось в духмяний простір степу, то завжди відчуваємо щось більше ніж те, що бачимо очима.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису