Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий

Загальний: за великодушне прийняття осіб, які стали жертвами торгівлі людьми, примусової проституції та всякого іншого насильства.

Молитовний намір для Апостольства молитви на березень

Євангелізаційний: щоб християнські спільноти, особливо ті, які зазнають переслідувань, відчували близькість Христа та щоб були пошановані їхні права.


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

ГЛАВА УГКЦ:«КОЛЯДА – ЦЕ ТІСТО НАШОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ, ЯКЕ БУЛО ПЕРЕМІНЕНЕ ЗАКВАСКОЮ СВЯТОГО ЄВАНГЕЛІЯ».
Підготувала Леся ШТИКАЛО (Всі слова вертикальні) А. Починай з маленької речі, коли хочеш стати великим, закладай великий фундамент покори, якщо плануєш будувати високо (святий …). Б.

ЗА ВСЕ ТОБІ Я ДЯКУЮ!

Подяка лине до небес
Слава Ісусу Христу!
У Кропивні Золотоніського району Черкаської області живе світла, життєрадісна бабуся – Любов Трохимівна Лушник (дівоче прізвище – Кривенко). На її долю випало чимало тяжких випробувань, але їй удалося зберегти силу духу й вистояти попри все. Своє життя вона присвятила педагогічній праці – учителювала в Хуторах Каврайських, Хвилівці, Деньгах і Кропивні. Трудилася на землі. Раділа сім’єю. Для дітей, онуків і правнуків Любов Трохимівна написала спогади про свій тернистий життєвий шлях.

Священик у візочку

Вчимося з життя
Бувши 2012 р. на міжнародних священицьких реколекціях у Меджугор’ї, я мав нагоду зустрітись із польським священиком – отцем Мареком Балвасом. Він завжди сидів у своєму інвалідному візочку й уважно слухав Слово Боже, яке виголошував реколектант, під час довших перерв часто розмовляв з іншими учасниками заходу. Як на мене, він був завжди радісним і задоволеним своїми співбесідниками, старався якнайкраще висловити думку. Я запитав його, чи міг би він уділити мені більше часу й щось розказати про себе. Отець Марек охоче погодився дещо розповісти й заодно дав невеликий автобіографічний буклет. Відтак повідав свою історію. Ось вона.
Отче Йосифе, розкажіть, будь ласка, історію заснування громади й василіянського монастиря на цих теренах.

Операція в бліндажі

Вчимося з життя
– Док, що зі мною, я помираю? – У тебе поранення живота й внутрішня кровотеча, сам розумієш. – То везіть у лікарню! – Не вийде, ми в оточенні. Єдиний шанс – оперувати тут, в окопі. Що скажеш? – Робіть що треба, я у ваших руках!
– Як починалась дорога до Києва і в чому виражалась місія перебування на Майдані, де вбивали людей, котрі жили Україною і для України?
14-15 грудня 2018 року, спільнота “Апостольство молитви”, що діє в парафії св. Димитрія у с. Добряни біля Стрия відзначала 25-ту річницю від заснування.
Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри! Надзвичайно приємно спостерігати, як із кожним Новим роком, із кожним Різдвом Христовим море віри, гідності українців, море давніх традицій усе більше розливається широкими чистими водами.

Будитель українського духу

Постатті святості
     11 лютого 2019 р. сповнюються 125-ті роковини з відходу до вічності ігумена Мукачівського василіянського монастиря о. Анатолія Кралицького (ЧСВВ).
     Над Кристинопільською землею, як Вифлеємська зоря, сіяє ореол святості, наснажений духовними подвигами, світлими задумами, святими молитвами.
Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий Загальний: за великодушне прийняття осіб, які стали жертвами торгівлі людьми, примусової проституції та всякого іншого насильства.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису