Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий

Євангелізаційний: Щоб Церква визнавала нагальну потребу формації розпізнавання духовного в особистісному та громадському аспектах.

Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень

Загальний: Щоб відповідальні за ідеї та управління в економіці мали мужність відмовитися від економіки відчуження, шукали способи відкривати нові шляхи.

Покровителька: Марія Єгипетська


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

Леонід КАДЕНЮК

Вчимося з життя
Леонід КАДЕНЮК: «Хочу ще раз нагадати висловлювання американського астронавта Джона Гленна: "Дивитися в ілюмінатор космічного корабля, бачити створене і не вірити в Бога для мене немислимо"»
Є книжки, які виношуються роками. Спочатку виникає ідея, яку автор довго обдумує, перевіряє, оцінює. Потім починає збирати матеріал, записувати окремі думки, перевіряти факти. А є такі, як оця – вихор. Ти не плануєш її, не складаєш графіку роботи, не сидиш роками в архівах…

ЧАЙНВОРД «ПСАЛОМ»

У вільну хвилину
ЧАЙНВОРД «ПСАЛОМ» (три крапки замініть словом із ПСАЛМІВ)
Володимир Бадяк – професор Львівської національної академії мистецтв, кандидат історичних наук, доктор філософії, відмінник освіти України, нагороджений знаком «За наукові досягнення», вшанований подякою Прем’єр-міністра України. Автор понад 400 публікацій, в тому числі монографій, збірників, підручників, що засвідчують його наукові зацікавлення в галузі культурної спадщини, художньої творчості, релігійного життя. Дослідник депортацій українців, член товариства «Надсяння», головний редактор «Інформаційного бюлетеня» об’єднаних товариств депортованих українців «Закерзоння». Наділений хистом художника, ювіляр намалював низку образів для новозбудованої церкви в рідному селі.
– Преосвященіший владико, перед входом у Великий піст коротко розкажіть, будь ласка, нашим читачам про зміст Вашої книги «Святе Таїнство покаяння у світлі Христового Воскресіння. Розуміння сповіді в Українській Греко-Католицькій Церкві» (2013). Це монографія, видана на основі перекладу докторської дисертації з німецької мови. Що Ви хотіли донести до вірних своєю працею?

ЗА ВСЕ ТОБI Я ДЯКУЮ!

Подяка лине до небес
Шановна редакціє часопису «Місісонар». Хочу висловити щиру подяку у Вашому часописі за отримані ласки для моєї родини, особливо для сина. Від усієї душі дякую Господу Богу, Ісусу Христу, Матінці Божій, святому Юді-Тадею, святому Антонію, святому Йосифу, Миколаю Чарнецькому і всім святим за вислухані молитви. Перепрошую за те, що чотири місяці зволікала з написанням свідчення про отримані ласки. Слава Богу за все!

ВИХОВАННЯ СУМЛІННЯ

Дослідження й повчання
У житті молодого Жан-Батиста Клеменса з повісті французького письменника Альбера Камю стається небуденний і визначний випадок. Головний герой, відомий адвокат у Парижі, який веде розповідь від першої особи, так сам себе характеризує:

ХРЕСТ НА ВЕЖІ

Вчимося з життя
– Тут, у цій кімнаті житимеш, юначе! – Але вона занадто велика, я погоджуюся на маленьку кімнату, мені буде досить, – казав занепокоєний молодий студент у відповідь на добрий намір господаря.
У четвер, 1 лютого 2018 року, в Навечір’я свята Господнього Стрітення за григоріанським календарем, представники різних чернечих спільнот Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні, які виконують своє служіння в Італії, організували спільну зустріч з нагоди Всесвітнього дня богопосвяченого життя, який у Католицькій Церкві відзначається на Стрітення.
З 15 по 23 січня брати-студенти Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського мали нагоду звіщати радісну вістку народження Христа колядою майже по цілій Україні. Далі – невеличка розповідь про це студента 2-го курсу бр. Тадея Херовича, ЧСВВ.
Роздуми Святішого Отця зосереджені на євангельській притчі про багача і Лазаря. Дорогі брати й сестри, Великий піст – це новий початок, дорога, що веде до надійної мети: до Пасхи Воскресіння, до перемоги Христа над смертю.

Покровителька: Марія Єгипетська

Апостольство молитви
Марія Єгипетська (*344, Єгипет — †бл. 421, Зайорданська пустеля, Палестина) — велика свята. Відома як пустельниця й аскетка, пам'ять якої Східна Церква святкує під час Великого Посту.
Молитовний намір для Апостольства молитви на лютий Євангелізаційний: Щоб Церква визнавала нагальну потребу формації розпізнавання духовного в особистісному та громадському аспектах. Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень Загальний: Щоб відповідальні за ідеї та управління в економіці мали мужність відмовитися від економіки відчуження, шукали способи відкривати нові шляхи.

ВИХОВАННЯ СУМЛІННЯ

Слово редактора
Дорогі брати й сестри! Постом і молитвою, роздумами над Хресною дорогою Спасителя готуємося до світлого празника Воскресіння Христового – надії на спасіння наших душ. На порятунок, який бере початок від слухання власного голосу сумління і від повернення, якщо загубилися у думках і вчинках...

Ознайомтесь з іншими номерами часопису