Молитовний намір для Апостольства молитви на березень

Євангелізаційний: щоб християнські спільноти, особливо ті, які зазнають переслідувань, відчували близькість Христа та щоб були пошановані їхні права.

Молитовний намір для Апостольства молитви на квітень

Загальний: за лікарів та працівників гуманітарних місій, що перебувають у зонах бойових дій і наражають на небезпеку власне життя заради порятунку інших.

Покровителька на березень: препмуч. Євдокія

Покровитель на квітень: преп. Микита, ігум. Мідікійський


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

Підготувала Леся ШТИКАЛО Відповіді можете знайти в Євангелії від Йоана 1. Працюйте не на ту їжу, яка проминає, лише на ту їжу, яка залишається на життя вічне, – яку ж дасть вам Син Чоловічий, бо його … Отець назнаменував. 2.

ЗА ВСЕ ТОБІ Я ДЯКУЮ!

Подяка лине до небес
З молитвою на устах та любов’ю в серці         З 21 по 23 грудня 2018 р. Б.

СОВІСТЬ

Вчимося з життя
(Картинка з життя)      Купуючи на ринку молоко, відразу важко (а то й неможливо) визначити, чи воно якісне, чи, бува, не від хворої тварини. Нести у лабораторію на аналіз – марудна справа. Доводиться уповати на совість та порядність продавця.

Притча про піст

Дослідження й повчання
Раз цар один на ловах заблудився Посеред гір, і не було нікого При нім, окрім хлопчини-руженосця. І зголоднів той цар і сів обідать, Та щось не йшла йому до рота страва, Бо він привик обідати не сам, А серед шуму, гамору дворян.
Що таке Сиропуст?      Свята церква, помалу готуючи нас до посту, у М’ясопусну неділю наказала не їсти м’яса. У часі Сиропусної, або Сироїдної седмиці церква дозволяє споживати тільки молочні страви, та в Сиропусну неділю треба й від них відмовитися.
     125 років тому відійшов у вічність прозаїк, етнограф, історик, фольклорист, журналіст, громадський діяч, відомий дослідник Закарпаття ієромонах о. Анатолій Кралицький (ЧСВВ). Із цієї нагоди 11 лютого 2019 р. Б. в м.
     Напередодні Дня богопосвячених осіб, 9 лютого, відбулася всеукраїнська проща чернецтва Української греко-католицької церкви, яка цьогоріч відбувалася в місті Луцьку.
     У неділю, 20 січня 2019 року, у рамах Тижня молитов за єдність християн у храмі Святого Василія Великого УГКЦ відбувся міжконфесійний молебень. Організувала захід Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами.
Покровителька на березень: препмуч. Євдокія Свята Євдокія († 120 або 160) — ранньо-християнська свята і мучениця зі Сирії, настоятелька монастиря, чудотворителька, зарублена мечем. Свята Євдокія жила у місті Геліополі, що в Килисирії.
Молитовний намір для Апостольства молитви на березень Євангелізаційний: щоб християнські спільноти, особливо ті, які зазнають переслідувань, відчували близькість Христа та щоб були пошановані їхні права.

Бог живе разом з нами!

Слово редактора
о. Христофор ГАНИНЕЦЬ, ЧСВВ, головний редактор           Дорогі брати і сестри! Початок весни оживлює надію на все добре, наповнює нас енергією й бажанням діяти, рости, розвиватися.
  (Із хресної дороги українського народу тридцятих років ХХ ст.)       Під час однієї зустрічі з письменником Василем Білоусом я запитав його, що він пам’ятає про репресії тридцятих років. Ось що він розповів.
Вікторія Бак, кандидат педагогічних наук, парафіянка монастиря отців василіян (с. Званівка), м. Бахмут         Ранок був надзвичайно яскравий.

Ознайомтесь з іншими номерами часопису