Молитовний намір для Апостольства молитви на червень

Загальний: Щоб соціальні мережі сприяли солідарності та повазі до іншої особи, яка відрізняється від загалу

Молитовний намір для Апостольства молитви на липень

Євангелізаційний: Щоб самотні священики, які живуть душпастирською працею, скріплені  дружбою з Господом і братами, відчували підтримку та заохочення

Покровителі: мученики Леонтій, Іпатій і Теодул

Молитовний намір для Апостольства молитви на серпень

Загальний: Щоб великі економічні та політичні вибори захищали сім’ю як скарб людства

Покровителька: Преподобна Євдокія


Онлайн-версія часопису
Читайте у цьому номері:

ЧАЙНВОРД

У вільну хвилину
1. Перед Тобою всі княжі трони, блиск світової слави, краси, безмір всесвіта, зірниць мільйони, се марна … в сонця огни. 2. Багатострунний музичний інструмент. 3. Захисник, заступник кожної людини.

ЗА ВСЕ ТОБІ Я ДЯКУЮ

Подяка лине до небес
Цієї зустрічі у Погоні я чекала давно і з нетерпінням. Всі свої найпотаємніші проблеми, болі, турботи якнайшвидше хотіла принести до своєї матері, до Пресвятої Богородиці.
«Ось мій Слуга, якого я підтримую, мій вибраний, якого вподобало моє серце. Я поклав на нього дух мій: Він сповістить народам правду». Ісая, 42.
За 95 років життя та 50 років монашого служіння дякує Богові с. Олександра Анеля-Христина Пущинська, ЧСВВ.

Круті береги життя

Вчимося з життя
Життя моє проходило, мов ця вода, що тече крутими берегами, річкою, обмиваючи гостре каміння і коріння дерев, а потім вливається до широкої ріки, яка несе ці води до самого моря; немов тінь дерев, що ростуть біля хати, які захищають її від буревіїв і сонця заслоною своїх крон. Нелегким було моє життя, так якось склалося, але за все дякую Богові милосердному, що не залишав мене, грішницю.
Насамперед слід сказати, що Св. Василій не мав на меті давати якісь визначення молитви у формальному чи схоластичному значенні. Він просто бажав допомогти практично вирішити певні труднощі щодо цього питання.

Празник у Крехові

З життя ЧСВВ
19–20 травня Крехівський монастир зустрічав паломників, які прибули зі всієї України, щоб помолитися біля двох чудотворних ікон – ікони Крехівської Матері Божої та ікони св. Миколая.
20 травня 2018 р. Б. відбулася XXVІ Молодіжна проща зі Стрия до Гошівського монастиря отців василіян. Незважаючи на дощову погоду, величезна кількість прочан зі Стрийської єпархії здійснили пішу прощу до Гошівської святині.
17 травня, у свято Вознесіння ГНІХ, у Золочівському монастирі отців василіян з нагоди храмового празника відбулися урочисті богослужіння.
Монастир Святого Онуфрія – пам’ятка Львова, якій вдалося зберегти в собі часточку духовного й культурного життя з кожного “прожитого” нею століття. Тут усе оповите таємничістю і благодаттю, яка переповнює кожного гостя монастиря.
Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати Вас з великим святом Божої Любові до нас, людей, – празником Серця Христового. З цієї нагоди хочу поділитися з вами деякими думками про культ Серця Христового.
Молитовний намір для Апостольства молитви на серпень Загальний: Щоб великі економічні та політичні вибори захищали сім’ю як скарб людства
Молитовний намір для Апостольства молитви на червень Загальний: Щоб соціальні мережі сприяли солідарності та повазі до іншої особи, яка відрізняється від загалу
Були б ви від світу, то світ би своє любив. А що ви не від світу, бо я вибрав вас від світу, ось тому й ненавидить вас світ. (Йн. 15, 9)

Ознайомтесь з іншими номерами часопису