Новини

РІВНІСТЬ ГЕНДЕРІВ: ЧИ Є МЕЖА АБСУРДУ?


Знайомтеся! Це – Стефоні Волшт. У свої 46 років канадський чоловік-транссексуал вирішив змінити не тільки стать, але й вік – йому вже шість років! Хоча спочатку він планував стати 8-річною дівчинкою. І це не фейк! Про чоловіка пише багато авторитетних видань, зокрема британська газета The Independent.

Католики і мусульмани Арабських Еміратів чекають на зустріч з Папою


В Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, розпочинається підготовка до візиту Папи Франциска, який заплановано на лютий 2019 року, а вже 30–31 березня понтифік відвідає Марокко. Це подія історичного значення, адже Святійший отець уперше ступить на землю Аравійського півострова.

Святійший отець закликав людство не ігнорувати проблему рабства в сучасному світі


«Відслонімо завісу байдужості, що тяжіє над долею страждальців. Ніхто не може вмивати руки в трагічній ситуації сучасного рабства», – написав Папа Франциск у своєму твіттері з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, що припадає на 2 грудня.

Програма діяльності Папи Франциска на 2019 рік


Святійший отець завжди має дуже щільний графік, не становить винятку в цьому плані й новий 2019 рік. Уже на початку січня відбудеться традиційна зустріч Папи з дипломатичним корпусом, акредитованим при Святому Престолі, – це також нагода звернутися до міжнародної спільноти з посланням миру.

Отець Полікарп Марцелюк: «Якщо українське суспільство хоче бути демократичним, то має пам’ятати сталінські репресії»


(У пам’ять Небесній сотні. День Героїв відзначатимемо 20 лютого)   Отче, чого ми можемо навчитися, спогадуючи події на Майдані?      Радянська влада сприймала УГКЦ як інструмент впливу на вірних Галичини, які чинять опір владі в загонах самооборони ОУН-УПА.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви