Читачеві

«Церква заохочує подружжя не вагатись у тому, щоб прийняти Боже благословення» – о. д-р Теодосій Грень, ЧСВВ


     Любов, яка домінує в житті закоханих людей, зазвичай увінчується укладенням міцного союзу. Саме стосовно цього моменту часто виникають різні суперечності або нерозуміння.      Як укласти добрий шлюб згідно зі своєю вірою та засадами християнського життя?

Глава УГКЦ освятив храм у Брюховицькому монастирі Святого Йосифа


     2 грудня 2018 р. відбулося освячення семінарійного храму собору Пресвятої Богородиці при монастирі отців василіян у Брюховичах, що неподалік від Львова. Архієрейську Божественну літургію очолив отець і глава УГКЦ Блаженнійший Святослав Шевчук.

Коротка хроніка життя парафії Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна міста Ходорова


Для вірян церкви Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна (парох – декан Ходорівський о. Мар’ян Черепанич, співробітник парафії Безсрібників Косми і Дам’яна – о. Микола Прунак) 2018 рік був багатий на значущі події.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!


Дорогі читачі журналу «Місіонар», щиро вітаю вас із Різдвом Господа нашого Ісуса Христа! Любі члени «Апостольства молитви» та шанувальники Пресвятого Серця Христового! Вітаю вас святковим привітом: «Христос народився! Славімо Його!».

Молитовний намір для Апостольства молитви на січень та лютий


   Молитовний намір для Апостольства молитви на січень Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.

Диво живе в кожному з нас! Христос рождається!


     Дорогі читачі! Новий 2019 рік почав свою ходу світом, і на нас чекає шерег свят, які заведено зустрічати в родинному колі. Найбільше з них – Різдво, дух якого вже витає повсюди, сповнює нас очікуванням дива.

ЗАГАДКА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО Горизонтально та вертикально записано по вісім слів. Виберіть одне з них та дайте відповідь на наступні запитання: 1. Дзвіночків чути срібний … і добра вість летить з усіх сторін, що з неба Миколай до нас спішить, бо хоче на землі добро вершить. 2.

І СЛОВО ЛІКУЄ!..


(Картинки з життя)   Недільного ранку в храмі вже закінчувалася відправа служби Божої, як на церковне подвір’я вивели попідруки стареньку бабусю, посадили на лавку, відразу принесли горнятко води. Погано їй стало. Підскочив тиск, аж зашкалює.

Під чорним крилом голодомору: спогад як незагойна рада


     Цю історію розповів мені письменник, громадський діяч, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського сільськогосподарського університету Василь Білоус. Усе своє життя він присвятив вивченню дубових лісів в Україні.

З виступу о. Климентія Стасіва на презентації книги «Чернеча офіра Христові й Вітчизні»


     Ваше Преосвященство, високопреподобні і всечесні отці, преподобні сестри, вельмишановний голово Львівського відділення Національної спілки письменників України, шановні пані та панове.

Урочисте святкування 80-річчя храму Христа Царя в Івано-Франківську


     Урочисту архієрейську літургію цього світлого дня очолив чинний архієрей Бучацької єпархії владика Димитрій Григорак, із ним співслужили: генеральний радник і секретар Василіянського чину о. Діонісій Заведюк (ЧСВВ), протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о.

Літературна зустріч як метод пізнання власного «я»


  Відкриті очі всюди побачать добру нагоду чинити добро; відкриті вуха почують про тих, кому потрібно допомогти, відкриті серця зустрінуть тих, хто потребує ласки; готові руки завжди знайдуть шляхетне діло.

Ювілей молодої церкви


     Цьогоріч середина жовтня була справжньою золотою казкою. Не начудуєшся дивом, коли листочки, осяяні сонячним промінням, зриваються з гілок і, кружляючи в танку, плавно опускаються додолу, устеляють дорогу, так що вона скидається на святковий хідник.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви