Апостольство молитви

Коротка хроніка життя парафії Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна міста Ходорова


Для вірян церкви Святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна (парох – декан Ходорівський о. Мар’ян Черепанич, співробітник парафії Безсрібників Косми і Дам’яна – о. Микола Прунак) 2018 рік був багатий на значущі події.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!


Дорогі читачі журналу «Місіонар», щиро вітаю вас із Різдвом Господа нашого Ісуса Христа! Любі члени «Апостольства молитви» та шанувальники Пресвятого Серця Христового! Вітаю вас святковим привітом: «Христос народився! Славімо Його!».

Молитовний намір для Апостольства молитви на січень та лютий


   Молитовний намір для Апостольства молитви на січень Євангелізаційний: щоб молодь, особливо в Латинській Америці, за прикладом Пречистої Діви Марії відповіла на заклик Господа нести світові радість Євангелія.

Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень та січень


Молитовний намір для Апостольства молитви на грудень Євангелізаційний: щоб особи, які беруть участь у служінні віри, знаходили спільну мову в спілкуванні із сучасними культурами.

Покровителька: преподобна Матрона


     Преподобна Матрона народилася в Малій Азії в п’ятому столітті. Її видали заміж за багатого чоловіка на ім’я Дометіан. Коли в подружжя народилася дочка, вони переселилися в Константинополь. Двадцятип’ятирічна Матрона любила ходити в храм Божий.

Молитовний намір для Апостольства молитви на жовтень та листопад


Молитовний намір для Апостольства молитви на жовтень Євангелізаційний: щоб богопосвячені особи розвивали свій місіонерський запал і перебували серед бідних, тих, хто на маргінесі, хто не має голосу.

15-ЛІТТЯ СВЯТКУВАННЯ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ В ПАРАФІЇ В с. РАТІ


8 липня 2018 року Божого в церкві Преображення Господнього с. Раті Жовківського району відбулась посвята Пресвятому Серцю Христовому та прийняття нових членкинь до релігійного товариства, яке діє в лоні УГКЦ.

З’їзд Апостольства молитви в Бучацькій єпархії УГКЦ


     17 червня, у неділю Христа Чоловіколюбця, відбувся з’їзд Апостольства молитви Бучацької єпархії під проводом о. Йосафата Фітеля (ЧСВВ), відповідального за провід Апостольства в Бучацькій єпархії.

Покровитель: мученик Калістрат


     Святий Калістрат був родом із Карфагена. Його дід Неоскор служив за імператора Тиберія в Палестині під керівництвом прокуратора Юдеї Понтія Пилата й був свідком хресних страждань Господа нашого Ісуса Христа, Його мученицької смерті й преславного воскресіння.

Покровительки: мучениці Минодора, Митродора й Німфодора


Святі дівиці Минодора, Митродора і Німфодора (305 - 311), рідні сестри-християнки з Віфінії (Мала Азія), які вирішили зберігати дівиче життя і не стикатися зі світом. Вони обрали собі відокремлене місце в пустелі і проводили своє життя в пості і молитві. Слава про святе життя дівиць скоро поширилася. За їх молитвам зцілювалися хворі.

МОЛИТОВНИЙ НАМІР ДЛЯ АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ НА ВЕРЕСЕНЬ


Молитовний намір для Апостольства молитви на липень Євангелізаційний: Щоб самотні священики, які живуть душпа-стирською працею, скріплені дружбою з Господом і братами, відчували підтримку та заохочення Молитовний намір для Апостольства молитви на серпень Загальний: Щоб великі економічні та політичні вибори захищали сім’ю як скарб людства Молитовний намір для Апостольства молитви на вересень Загальний: Щоб молоді люди на африканському континенті мали доступ до освіти та роботи на своїй батьківщині.

Актуальність культу Серця Христового в сучасному світі


Дорогі брати і сестри! Дозвольте привітати Вас з великим святом Божої Любові до нас, людей, – празником Серця Христового. З цієї нагоди хочу поділитися з вами деякими думками про культ Серця Христового.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви