Папа говорить

ПАПА ФРАНЦИСК: «СОЮЗ МІЖ ЧОЛОВІКОМ І ЖІНКОЮ ПОКЛИКАНИЙ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВІТ»


Могутність біотехнологій, що вже тепер уможливлюють немислимі раніше маніпуляції, ставить вражаючі запитання, а тому невідкладним завданням сьогодення є посилити студії наслідків такої еволюції суспільства в технологічному сенсі, аби опрацювати антропологічну відповідь, що буде на висоті цього епохального виклику.

Папа Франциск про важливість дідусів і бабусь у житті родини


«Як же важливими є дідусі й бабусі в житті родини для того, щоби передавати суттєву для кожного суспільства спадщину людяності й віри!» – наголосив Папа на молитовній проповіді про старця Симеона і пророчицю Анну.

Чи готовий ти?.. — Світовий День молоді у Кракові


Ірина ШТИКАЛО З 25 по 31 липня 2016 року м. Краків приймав 31 Світовий день молоді. Польща гостинно прийняла паломників з усіх куточків світу. За підрахунками близько трьох мільйонів осіб взяли участь у Літургії післанництва, яку очолив Папа Римський Франциск у неділю 31 липня.

Всеукраїнський з’їзд Апостольства молитви 9 — 10 липня 2016 р. Б. в м. Жовкві


Молимось, Боже єдиний, Нам Україну храни, Всі свої ласки й щедроти Ти на люд наш зверни.   Запрошуємо Вас на Всеукраїнський з’їзд Апостольства Молитви, котрий відбуватиметься під час святкування храмового празника Христа Чоловіколюбця, 9–10 липня 2016 р. Б.

Великоднє послання Urbi et Orbi Папи Франциска 2016


«Хваліте Господа, бо добрий, бо милість його вічна» (Пс. 135:1) Дорогі брати й сестри, благодатної вам Пасхи! Ісус Христос, втілення Божого милосердя, з любові вмер на хресті і з любові воскрес. Тому сьогодні проголошуємо: Ісус є Господь! Його воскресіння повністю здійснює пророцтво Псалма: Боже милосердя є вічним, Його любов — назавжди, вона ніколи не вмирає. Ми можемо повністю Йому довіряти, й дякуємо Йому за те, що Він задля нас зійшов аж до глибин безодні.

Папа Франциск: Подивімось із захопленням на тих, які залишаються вірними подружжю


«Насправді, багато вірних терплять з приводу краху свого подружжя і часто пригноблені сумнівом про те, чи їхнє подружжя дійсне чи ні», — розпочав свою промову Папа Франциск, зустрічаючись 12 березня 2016 р. з учасниками формаційного курсу щодо оновлення церковних процесів у справах подружжя, що відбувався цього тижня у Римі і був організований Римською Ротою, одним із трьох найвищих трибуналів Апостольської Столиці.

Папа Франциск: Милосердя і прощення не повинні залишатися словами, а впроваджуватися в життя


Милосердя і прощення не повинні залишатися гарними словами, але повинні здійснюватися у щоденному житті. На цьому наголосив Папа Франциск під час загальної аудієнції у середу, 16 грудня 2015 р., присвятивши своє повчання «знакам Ювілею». Пригадавши, що минулої неділі в усіх катедрах та визначних храмах світу були відкриті Двері Милосердя, Глава Католицької Церкви підкреслив, що його прагненням було, «щоби знак Святих Дверей був присутній у кожній місцевій Церкві, аби Ювілей Милосердя міг стати спільним досвідом кожної людини».

Проповідь Папи Франциска з нагоди відкриття Святого Року


У вівторок, 8 грудня 2015 р., в урочистість Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, Папа Франциск очолив на площі Святого Петра у Ватикані Євхаристійне богослуження з нагоди відкриття надзвичайного Святого Року Милосердя, під час якого виголосив наступну проповідь.


Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви