Слово редактора

Христос воскрес!


 о. Христофор Ганинець, ЧСВВ, головний редактор      Дорогі браття і сестри! Нарешті ми дочекалися весни! Повітря хочеться пити, таке воно свіже й солодке. Серце тріпоче, як мала пташка крильми, – весна прийшла!      Життя починається знов!

КЕРУЙМОСЯ СЕРЦЕМ І ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ!


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри! Надзвичайно приємно спостерігати, як із кожним Новим роком, із кожним Різдвом Христовим море віри, гідності українців, море давніх традицій усе більше розливається широкими чистими водами.

Диво живе в кожному з нас! Христос рождається!


     Дорогі читачі! Новий 2019 рік почав свою ходу світом, і на нас чекає шерег свят, які заведено зустрічати в родинному колі. Найбільше з них – Різдво, дух якого вже витає повсюди, сповнює нас очікуванням дива.

ЛЮБИТИ ЯК ДИХАТИ


ЖИТТЯ – ЦЕ ЧАС, ЩОБИ ЛЮБИТИ, А НЕ ВОЛОДІТИ! Папа Франциск      Слава Ісусу Христу! Дорогі читачі! Останній цьогорічний номер присвячуємо вічній темі любові до ближнього. Мир в усьому світі – чи здійсненна ця місія? Чи взагалі є якісь досягнення в її реалізації?..

IСТИННI СВIТОЧI НАШОГО ЖИТТЯ


     «Людське життя – це шлях. До якої мети він веде? Як ми знаходимо дорогу до цієї мети? Життя подібне до подорожі по морю історії, часто темному і бурхливому ,– подорожі, у якій ми звіряємося за зірками, що вказують нам шлях.

БУДУЙМО ЖИТТЯ ДОБРОМ, КРАСОЮ І ПРАВДОЮ!


Дорогі читачі! Дякуємо Богові за тепле літечко, за можливість провести разом – родиною – час відпусток і просимо у Всевишнього благословення на навчання, працю й на молитву в новому навчальному й церковному році.

Теологія тіла


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри! У період відпусток – відпочинку тіл і менше душ, такий бо вже тепер час (…), пропонуємо вашій увазі матеріал для читання, який, сподіваємося, допоможе краще зрозуміти свою людську природу, створену на образ і подобу Божу.

ВИХОВАННЯ СУМЛІННЯ


Дорогі брати й сестри! Постом і молитвою, роздумами над Хресною дорогою Спасителя готуємося до світлого празника Воскресіння Христового – надії на спасіння наших душ. На порятунок, який бере початок від слухання власного голосу сумління і від повернення, якщо загубилися у думках і вчинках...

МАПА СЛУЖІННЯ


Дорогі наші читачі! У житті ми в певний момент ступаємо на шлях пошуку себе, ніби згадуємо раптом, що ми є... Запитуємо: «Що таке погано? А що є добре? Кого треба любити, кого ненавидіти? Для чого жити? Хто я?».

Усе важливе, що від Бога


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати й сестри, живемо в час, коли не раз виникають думки: “Хто ж, чи що царює у цьому світі? Чи залишилося щось важливе у цьому житті?”. Ще в далекому 1932 році британський письменник Олдос Гакслі у своєму романі «Прекрасний новий світ» передбачив викривлення як основну характеристику модерну: «У викривленій реальності з її викривленою істиною ніщо не є важливим. Не існує ніяка істина, не існують жодні принципи».

Священномученик Йосафат – живий приклад сучасного екуменізму


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати й сестри! Останній місяць осені знаменний подіями і празниками, які є особливо важливими у нашому суспільному й релігійному житті з огляду на їхнє культурне і духовне наповнення.

НЕСКОРЕНІ ПІД ПОКРОВОМ БОГОРОДИЦІ


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати й сестри! Як знаємо, у 2014 році в українському суспільстві в результаті реакції на збройну агресію Росії посилилися тенденції декомунізації, внаслідок яких вирішено відмовитися від радянських символів і свят.

Яким я є християнином і громадянином ?


Слава Ісусу Христу! Дорогі брати й сестри! Вже четвертий рік у нас триває війна – трагедія, яка несе хрести й встромлює їх у душі, завдає на плечі окремим людям і державі загалом. Від цього на душі у нас розпач і смуток, ми втрачаємо спокій... Чекаємо, коли вже це все закінчиться... Шукаємо відповідь на запитання, де цей проблиск в кінці тунелю непевності?.. Тільки Бог знає...Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви