У вільну хвилину

ЧАЙНВОРД «МАМА»


Підготувала Леся ШТИКАЛО М.1. Родина, родина – це вся … з глибоким корінням, з високим гіллям. 2. Сину, сину, сину, … мій! Я тобі щасливу зичу долю. Ти добре серце матимеш в житті, а я, а я – пишатимусь тобою. 3.

ГОЛОВОЛОМКА «ВИБЕРІТЬ СЛОВО»


Підготувала Леся ШТИКАЛО Відповіді можете знайти в Євангелії від Йоана 1. Працюйте не на ту їжу, яка проминає, лише на ту їжу, яка залишається на життя вічне, – яку ж дасть вам Син Чоловічий, бо його … Отець назнаменував. 2.

ЗАГАДКА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО Горизонтально та вертикально записано по вісім слів. Виберіть одне з них та дайте відповідь на наступні запитання: 1. Дзвіночків чути срібний … і добра вість летить з усіх сторін, що з неба Миколай до нас спішить, бо хоче на землі добро вершить. 2.

КРОСВОРД


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 1. Тоді Адам дав своїй жінці ім'я …, бо вона була мати всіх живих. 5. Святий князь, якого вшановуємо за те, що у часи його правління охрестилася Русь-Україна (988 р. Б.). 7. А тепер нехай кожний за себе, за своїх найближчих і за всіх разом повторює за мною слово в … молитву присвяти і віддання безконечній любові і безконечному милосердю Ісуса Христа (Митрополит Андрей Шептицький). 8. … − намісник Божий перший, Павло – Учитель назавжди (о. Василь Мендрунь «Верховні апостоли Петро і Павло»).

ЧАЙНВОРД


1. Перед Тобою всі княжі трони, блиск світової слави, краси, безмір всесвіта, зірниць мільйони, се марна … в сонця огни. 2. Багатострунний музичний інструмент. 3. Захисник, заступник кожної людини.

КРОСВОРД «РIЗДВЯНИЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО ГОРИЗОНТАЛЬНО: 7.  Вкраїна співає: Христос ся рождає. Божий ... луна по церквах. Український люде, Христос з нами буде, хай лунає спів в небесах (Марта Лозинська). 8. Щире серце, чисту віру і ... свою в офіру Богу принесіть. 9. О Йоане, каже ...

КРОСВОРД


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 5. Славне єгипетське місто, де народилася свята мучениця Катерина. 8. Не … красить, а розум. 9. Придбай правду й не продавай її, − мудрість, навчання й … (Приповідки). 10. Що-небудь важливе, видатне. 13. Рекламне видання на одному аркуші.

Кросворд "400-ліття ЧСВВ"


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 6. Сильне духовне дійство, яке викладається словесною або молитовною формою (буває церковне, батьківське). 9. ... велике, а робітників мало. 10. «Щоби всі були одно» − ... Василіянського Чину. 11. Святий ... Кунцевич, великий захисник унії, реорганізатор монашого ордену Василіян. 14. «Коли Василіянський Чин був сильний, сильною була й Церква.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви