У вільну хвилину

ЗАГАДКА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО Горизонтально та вертикально записано по вісім слів. Виберіть одне з них та дайте відповідь на наступні запитання: 1. Дзвіночків чути срібний … і добра вість летить з усіх сторін, що з неба Миколай до нас спішить, бо хоче на землі добро вершить. 2.

КРОСВОРД


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 1. Тоді Адам дав своїй жінці ім'я …, бо вона була мати всіх живих. 5. Святий князь, якого вшановуємо за те, що у часи його правління охрестилася Русь-Україна (988 р. Б.). 7. А тепер нехай кожний за себе, за своїх найближчих і за всіх разом повторює за мною слово в … молитву присвяти і віддання безконечній любові і безконечному милосердю Ісуса Христа (Митрополит Андрей Шептицький). 8. … − намісник Божий перший, Павло – Учитель назавжди (о. Василь Мендрунь «Верховні апостоли Петро і Павло»).

ЧАЙНВОРД


1. Перед Тобою всі княжі трони, блиск світової слави, краси, безмір всесвіта, зірниць мільйони, се марна … в сонця огни. 2. Багатострунний музичний інструмент. 3. Захисник, заступник кожної людини.

КРОСВОРД «РIЗДВЯНИЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО ГОРИЗОНТАЛЬНО: 7.  Вкраїна співає: Христос ся рождає. Божий ... луна по церквах. Український люде, Христос з нами буде, хай лунає спів в небесах (Марта Лозинська). 8. Щире серце, чисту віру і ... свою в офіру Богу принесіть. 9. О Йоане, каже ...

КРОСВОРД


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 5. Славне єгипетське місто, де народилася свята мучениця Катерина. 8. Не … красить, а розум. 9. Придбай правду й не продавай її, − мудрість, навчання й … (Приповідки). 10. Що-небудь важливе, видатне. 13. Рекламне видання на одному аркуші.

Кросворд "400-ліття ЧСВВ"


ГОРИЗОНТАЛЬНО: 6. Сильне духовне дійство, яке викладається словесною або молитовною формою (буває церковне, батьківське). 9. ... велике, а робітників мало. 10. «Щоби всі були одно» − ... Василіянського Чину. 11. Святий ... Кунцевич, великий захисник унії, реорганізатор монашого ордену Василіян. 14. «Коли Василіянський Чин був сильний, сильною була й Церква.

ЧАЙНВОРД «МIСIОНАР-120»


1. 1. Повчання Папи Франциска «… − це не любов із телесеріалу» («Місіонар» 2015 р.). 2. «… до вас. Післанець Найсвятішого Серця Ісусового – Місіонар. Він стужився за вами. Ви, напевно, тужили за ним, дітям своїм розповідали про нього. Ось він у ваши руках» із слів о. Дам’яна Богуна, ЧСВВ, у 1992 р.

ЧАЙНВОРД «ТРИ СВЯТИТЕЛІ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО 1. Якщо ти позбавиш себе молитви ─ то зробиш те саме, наче б ти витягнув рибу з води. Бо як для неї вода є життям, так для тебе ─ … (святий Іван Золотоустий). 2. Ти мов … в людськім тілі свято пережив і великим святителем зватись заслужив (з пісні о.

КРОСВОРД «РІЗДВЯНИЙ»


Підготувала Леся ШТИКАЛО ГОРИЗОНТАЛЬНО: 5. А віл стоїть, трясеться, … смутно пасеться. 6. Різдвяна ніч, тиха ніч, вкраїнська …, тепла піч (Марта Лозинська). 9. … хмари розпорошив, зорі зблисли над селом. Пастушки і міхоноша колядують під вікном (Марта Лозинська). 10.Оформити передплату

Архів видань


Апостольство молитви